Ranking TOP 10: Najlepszy regalik na zabawki

Po beztroskiej zabawie przychodzi nas na porządkowanie lalek, samochodzików i klocków. Większość dzieci niezbyt przychylnie odnosi się do prośby rodziców, gdyż sprzątanie po zabawie kojarzy się z czymś nieprzyjemnym.

Porzadkowanie zabawek i książek w pokoju dzieciecym

Zachęcające sprzątanie – regalik na zabawki

Umiejętność przekonania dziecka do porządkowania swojego pokoju jest istotna, ale nie w każdym przypadku poskutkuje to inicjatywą pociechy. Nie zawsze będziemy mieć tyle szczęścia – dziecko po prostu będzie rozczarowane i smutne, niechętnie zabierając się do pracy, a czasami odmawiając wykonania zadania i reagując płaczem. Od najmłodszych lat warto przekonywać naszego potomka, że utrzymywanie czystości w pokoiku jest ważne. Znakomitym pomysłem na to, aby sprzątanie też było elementem ciekawej zabawy, jest zastosowanie rankingowych wygodnych regalików dziecięcych. Na czym polega ich fenomen i dlaczego dziecko miałoby w ten sposób przekonać się do sprzątania?

Najlepszy regalik na zabawki ranking wrzesień 2021

 

Regał dziecięcy na zabawki – kiedy jest potrzebny?

Dobry regał – organizer na zabawki to użyteczny element wyposażenia wnętrza, który możemy umiejscowić w dziecięcym pokoiku. Będzie on spełniał założenia pojemnego mebla na zabawki, książeczki i inne akcesoria dziecięce. Wysuwane moduły są łatwe w użytkowaniu, wobec czego dziecko będzie mogło bezproblemowo pochować wszelkie elementy do odpowiednich pojemniczków. Regał dziecięcy z koszami wysuwanymi ułatwia dzieciom utrzymywanie porządku w przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu przyjemnych walorów estetycznych. W rankingu dostępnych jest wiele modeli regalików, począwszy od naturalnych produktów drewnianych, po estetyczne mebelki z plastiku.

Po schowaniu przedmiotów do plastikowych lub drewnianych modułów pokój znów zaczyna wyglądać przejrzyście – tak, jak to było jeszcze przed zabawą. Jeśli mamy w domu małego bałaganiarza, który niechętnie odnosi się do sprzątania klocków, to kolorowy regał do przechowywania zabawek będzie stanowić dla dziecka tajemniczą „skrytkę”, która przypilnuje jego skarbów.

  • Regał na książki i zabawki przyda się wszędzie tam, gdzie mamy problem z wyposażeniem wnętrza. Regalik stanowi pojemny organizer na różnorakie elementy, dzięki czemu możemy w nim ukryć nawet najbardziej nieforemne zabawki.
  • Regał do przechowywania zabawek może usprawnić proces sprzątania, dzięki temu, że skojarzymy wysuwane moduły mebla ze skrytkami czy zwierzęcymi kryjówkami. Nasza pociecha będzie chętniej angażować się we wspólne sprzątanie pokoiku.
  • Regał na zabawki z szufladami to rozbudowana wersja regaliku modułowego. Dodatkowe elementy wysuwane pozwalają na umiejscowienie w nich kredek, długopisów, zeszycików czy małych zabawek.

Regał na zabawki z pojemnikiem

Organizer z poręcznymi pojemnikami może być wykonany w wersji otwartej lub zamkniętej. Rankingowy regał na zabawki zamykany jest przydatny wówczas, gdy zależy nam na zakamuflowaniu przedmiotów, np. przed wizytą gości. Chowane moduły zabezpieczą także regał przed niepożądanym otwarciem przez malucha. To szczególnie ważne wtedy, gdy nasza pociecha bardzo chętnie bawi się drewnianymi klockami, czy metalowymi samochodzikami – te, przy upadku z takiej wysokości, mogą boleśnie ranić dziecko. Z kolei wysoki regał na zabawki w stylu otwartym to nic innego jak stelaż, który został wyposażony w wygodne boxy, najczęściej drewniane lub plastikowe. Zwykle kosze, czyli poszczególne moduły regalika, są niezwykle proste w przesuwaniu i modyfikowaniu ich pozycji. Można tym samym wykorzystać wiele wersji kolorystycznych, a gdy się znudzą – swobodnie je zmienić. Do pokoju dziewczynki sprawdzi się regał dziecięcy z koszami w kolorach pastelowych, dla chłopca zaś duży regał na zabawki z niebieskimi lub zielonymi modułami. Uniwersalnym wyborem, pasującym do większości pokojowych aranżacji, jest tradycyjny biały regał na zabawki, który zachwyca prostotą i estetyką.

Półka na zabawki dla dzieci

Alternatywnym rozwiązaniem jest zastosowanie wygodnej półki na zabawki, która zazwyczaj ma mniejszą liczbę skrytek i może być zainstalowana na określonej wysokości. Półeczka przydaje się wówczas, gdy chcemy wyeksponować jakąś zabawkę lub książkę, ustawiając ją w widocznym miejscu. Regały na zabawki do pokoju dziecięcego w formie półek to także duża oszczędność przestrzeni. Łatwość w porządkowaniu jest niepodważalna, a nasza pociecha z pewnością będzie chciała również zaangażować się w proces sprzątania. Półka na zabawki z rankingu może być wykonana jako niski regał na zabawki, który będzie umożliwiał dziecku samodzielne wyciąganie przedmiotów z przegród w dowolnej chwili.

Po zakończonej zabawie wystarczy „wrzucić” wszystkie elementy z powrotem, bez konieczności ich skrupulatnego układania. Regał w pokoju dziecka przytwierdzony bezpośrednio do ściany zapobiegnie samodzielnemu posługiwaniu się przedmiotami przez dziecko. W przypadku takiego rozwiązania to rodzic decyduje, kiedy i jaką zabawką będzie bawić się maluch. Warto zastanowić się, który sposób będzie w naszym przypadku najodpowiedniejszy.

Rodzaje regałów na zabawki dla dzieci

Od wolnostojących, przez modułowe, nieregularne, wiszące, schodkowe skończywszy na narożnych – rodzajów dziecięcych regalików jest bez liku, przez co możemy być nieco skonfundowani rozpiętością ofert. Choć wybór najlepszego rankingowego wariantu półki na zabawki jest bardzo ważny, to warto pamiętać, by półeczka modułowa na zabawki czy regał stojący na książki dla dzieci były w pełni użyteczne i bezpieczne dla pociechy. Mebel, który jest wykonany z twardych materiałów, nie powinien posiadać ostrych kantów. Elementy przesuwane powinny być dla dziecka bezpieczne i dobrze by było, by posiadały pewne ograniczniki zapobiegające gwałtownym ruchom, to jedne z kryteriów, które zostało przyjęte w rankingu na podstawie opinii doświadczonych rodziców. Wybierajmy produkty, które zostały wyprodukowane z bezpiecznych surowców i materiałów syntetycznych. Regał nie powinien być wyposażony w niewielkie elementy odczepiane, które mogłyby zostać przypadkowo połknięte przez niemowlaka. Poniżej prezentujemy zestawienie najchętniej wybieranych wariantów, wraz ze skrótowym opisem.

Drewniany regał na zabawki

Drewniany regał — organizer na zabawki, pokryty jest zwykle tylko bejcą, wobec czego nie posiada warstwy szkodliwej dla dziecka — farby. Naturalne drewno, takie jak sosna czy dąb, znakomicie pasuje do surowych i klasycznych aranżacji. W wielu przypadkach można wykorzystać także barwiony, np. biały regał na zabawki – zwracajmy wtedy uwagę na sposób pokrycia powierzchni drewnianej.

Plastikowy regał na zabawki

Plastikowy, duży regał na zabawki wybrany z rankingu, jest wytrzymały na uderzenia i częstą eksploatację. Plastik daje bardzo dużą możliwość do modyfikowania kolorów modułów, wobec czego produkt końcowy może posiadać niezwykle różnorodną kolorystykę. Ważne, by tworzywo sztuczne miało dobre właściwości w odniesieniu do bezpieczeństwa użytkowania przez dzieci.

Regalik na zabawki na kółkach

To dosyć niecodzienny i rzadko spotykany niski regał na zabawki, który został wyposażony w dodatkowe kółka. Półka jest tym samym jeździkiem, który może być przesuwany wszędzie tam, gdzie bawi się nasza pociecha. Po zakończonej zabawie możemy bezpiecznie odstawić mebel w dowolne miejsce w pomieszczeniu.

Regał wiszący na zabawki

Zainstalowany w bezpiecznej odległości od rączek dziecka, wiszący regał do przechowywania zabawek sprawdzi się przede wszystkim tam, gdzie potrzebujemy maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Półka wisząca może stanowić uzupełnienie regałów modułowych bądź też stanowić jedyny regał na książki i zabawki w pomieszczeniu.

Regalik schodkowy na zabawki

Regał na książki i zabawki w schodkowej formie swoją nazwę zawdzięcza specyficznemu wyglądowi. Poszczególne kwadraty, ustawione fabrycznie jeden na drugim, przypominają schody. Taki regał w pokoju dziecka będzie ciekawym pomysłem na nowoczesne wypełnienie przestrzeni.

Regał narożny na zabawki

Niewiele miejsca w dziecięcym pokoju? Rankingowy narożny regał stojący na książki dla dzieci sprawdzi się w takiej sytuacji perfekcyjnie. Dostępność z obu stron narożnika maksymalizuje przestrzeń użytkową, dzięki czemu możemy efektywnie zadbać o porządek bez konieczności przemeblowywania pomieszczenia.

Regał słupek na zabawki

To bardzo wąski, wysoki regał na zabawki, przypominający nieco swoim wyglądem piramidę. W zależności od wariantu mebelka możemy mieć do czynienia z wielopoziomową półką na zabawki. Spotkamy także podłużny słupkowy regał na zabawki z szufladami umieszczonymi w dolnej sekcji mebla.

Regał domek na zabawki

Ozdobny regał w pokoju dziecka wybrany z rankingu w formie domku posiada wyróżnik w postaci dachu. Są to dwie płyty, najczęściej drewniane, ustawione na sobie. Daje to bardzo ciekawy efekt „domku dla zabawek”, co z pewnością dodaje pomieszczeniu uroku.

Wyróżnione przez redakcję regaliki na zabawki 2021

Najczęściej zadawane pytania na temat regalików na zabawki:

Brak odpowiednich mebli do porzadku w zabawkach

Jakiego koloru wybrać regalik dla chłopca i dziewczynki?

Uniwersalny kolor to odcienie zieleni, biały, szary itp. warto jednak aby pastelowy kolor stanowił tylko części bazowej konstrukcji, żywe kolory powinny wypełniać pozostałe elementy tak, aby dziecięcy mebel nie był monotonny i nudny o tym, dlaczego poniżej.

Czy kolor dziecięcych mebli ma znaczenie?

Kolorowe meble pobudzają dziecięcy mózg w obszarze kreatywności, monotonna kolorystyka działa wręcz odwrotnie.

Lepsze kosze na zabawki czy regaliki w pokoju dziecka?

Kosze, skrzynki i plastikowe pojemniki to dobre organizery zabawek z punktu widzenia rodzica, bo pozwalają w szybki sposób uporządkować zabawki bez segregacji wg typu. Regaliki dedykowane są dla starszych dzieci, które powinny zacząć uczyć się porządku i układania zabawek wg różnego rodzaju typu, pojazdy osobno, klocki osobno itd. Buduje to w dziecku od najmłodszych lat obowiązek sprzątania po zabawie w kreatywny i logiczny sposób.

Aktualizacja: wrzesień 2021

ZOSTAW OPINIE

Zostaw opinie
Please enter your name here

spis treści:

Ranking TOP 10: Najlepszy kask do nauki chodzenia dla niemowlaka

Nie sposób chodzić krok w krok za dzieckiem przez cały czas nauki chodzenia, ponieważ to może potrwać nawet pół roku. Oklejenie całego mieszkania to tymczasowe rozwiązanie, gdyż narożniki piankowe się odklejają i odkrywają niebezpieczne powierzchnie, narażając głowę maluszka na urazy. Jak więc sobie poradzić? Czy kask ochronny hamuje naukę upadania? Jak wybrać wygodny kask do raczkowania?

Ranking TOP 10: Barierka na schody — zabezpieczająca

Dom powinien być bezpiecznym miejscem do zabawy dla dziecka. Jak wiadomo, nie sposób upilnować dziecko przed każdym upadkiem, ale przed wejściem na schody albo do niebezpiecznej kuchni czy garażu z łatwością można ograniczyć ryzyko i uniknąć wizyty na pogotowiu lub szpitalu. Jak więc skutecznie i dobrze zabezpieczyć pomieszczenia odgradzając przestrzeń w bezpieczną do zabawy? Sprawdź jakie bramki zabezpieczające sprawdzają się najlepiej w domu i mieszkaniu.

Ranking TOP 10: Niania elektroniczna dla dzieci

Niania elektroniczna już nie raz uratowała życie małych pociech. W czasie snu niektóre dzieci cierpią na bezdech senny, a ich rodzice dowiadują się o tym głównie z monitoringu funkcji życiowych u dziecka. Podczas zabawy maluszek może się zadławić jakimś fragmentem zabawki, a pozostawiony sam pozostaje bez nadzoru i pomocy rodziców. Technologia elektronicznych niani w dzisiejszych czasach pozwala rodzicom na normalne funkcjonowanie, podczas gdy maluszek śpi lub się bawi. Jak więc zadbać o bezpieczeństwo dziecka? Należy wybrać dobrą i funkcjonalną nianię elektroniczną.

Ranking TOP 10: Najlepsze łóżeczko dziecięce

Łóżeczka dla dzieci to mebel, bez którego sypialnia przy małym dzieciątku praktycznie nie istnieje. Łóżeczka odgrywają wielofunkcyjną rolę, nie tylko chronią pociechę podczas spania przed upadkiem, ale także dość często są miejscem zabaw i zmieniania pieluszki na przewijaku. Warto zatem jeszcze przed kupnem zapoznać się z obecnymi trendami i funkcjonalnością łóżeczka, szczególnie kiedy trzeba dobrze gospodarować przestrzeń w pokoju lub sypialni. Sprawdź nasz poradnik i wybierz dla spokojnego snu dziecka dobre łóżeczko.

Ranking TOP 10: Najlepszy przewijak dla dzieci

Przewijak dla dziecka czy jeszcze niemowlaka to ukojenie dla pleców rodzica, który przy koniecznym zabiegu higieny i pielęgnacji skazany zostaje na niekomfortową pochyloną pozycję. Umiejscowienie dziecka na poziomie powyżej pasa skutecznie wpływa na komfort przebierania pieluszki, rodzi jednak pewne niebezpieczeństwo, że dziecko może z komody lub pralki zsunąć się na ziemię. Warto wówczas rozważyć zakup przewijaka, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo maluszkowi.

Zobacz również:

Ranking TOP 10: Najlepszy kask do nauki chodzenia dla niemowlaka

Nie sposób chodzić krok w krok za dzieckiem przez cały czas nauki chodzenia, ponieważ to może potrwać nawet pół roku. Oklejenie całego mieszkania to tymczasowe rozwiązanie, gdyż narożniki piankowe się odklejają i odkrywają niebezpieczne powierzchnie, narażając głowę maluszka na urazy. Jak więc sobie poradzić? Czy kask ochronny hamuje naukę upadania? Jak wybrać wygodny kask do raczkowania?

Ranking TOP 10: Najlepsze gniazdo niemowlęce — kokon

Drzemka dla malucha to ważny element rozwoju i odpoczynku. Komfort spania zależy od wielu czynników i niewątpliwie jednym z nich jest miejsce, gdzie zasypia dziecko. Przyjazną do spania aurę można stworzyć, mając do dyspozycji otulacz, w formie kokonu lub gniazda dla niemowlaka. Jak wybrać bezpieczny, kiedy stosować i jakie zachować środki ostrożności, wszystko to i wiele więcej dowiesz się z naszego badania.

Ranking TOP 10: Najlepszy regalik na zabawki

Pewne meble w pokoju dziecka to podstawa wyposażenia, aby zachować ład i porządek. Regalik na zabawki do pokoju dziecięcego z pewnością pozwoli nabrać pewnych nawyków w sprzątaniu po zabawie

Ranking TOP 10: Barierka na schody — zabezpieczająca

Dom powinien być bezpiecznym miejscem do zabawy dla dziecka. Jak wiadomo, nie sposób upilnować dziecko przed każdym upadkiem, ale przed wejściem na schody albo do niebezpiecznej kuchni czy garażu z łatwością można ograniczyć ryzyko i uniknąć wizyty na pogotowiu lub szpitalu. Jak więc skutecznie i dobrze zabezpieczyć pomieszczenia odgradzając przestrzeń w bezpieczną do zabawy? Sprawdź jakie bramki zabezpieczające sprawdzają się najlepiej w domu i mieszkaniu.

Ranking TOP 10: Plac zabaw dla dzieci

Zabawa to ważny element w życiu każdego dziecka. Rozwój fizyczny pozwala zachować równowagę między teorią a praktyką. Ruch na świeżym powietrzu bardzo dobrze zapewnia przydomowy plac zabaw, może występować w różnych formach i odmiennych konfiguracjach z pewnością każdy przyniesie maluszkom wiele radości i godzin aktywności fizycznej. Plac zabaw można wykonać samodzielnie albo skorzystać z gotowych modułów z atestem dostępnych w rankingu.

Ranking TOP 10: Najlepsze nosidełko dla dzieci

Transport dziecka w domu, na spacerze, czy w podróży powinien być komfortowy dla dziecka, jak i dla samego rodzica, któremu przyjdzie nieść dziecko. Nieprawidłowe przenoszenie dziecka może szkodzić nie tylko plecom opiekuna, ale także może mieć wpływ na nieprawidłowy rozwój kręgosłupa maluszka. Jakie nosidło wybrać w zależności od rodzaju i czasu wyprawy, które będzie najlepsze i jak rozpoznać idealne nosidło? Sprawdź!

Polecane wpisy:

Ranking TOP 10: Krzesełko do karmienia dla dziecka

Bezpieczne krzesełko do karmienia powinno być wygodne, praktyczne, łatwo się czyścić a przy tym nie zajmować za dużo miejsca po złożeniu. Dobranie odpowiedniego krzesełka, na którym dziecko będzie spożywać posiłki to kluczowy element w fazie samodzielnego jedzenia dziecka. Ten moment pozwala wspólnie z dzieckiem przy stole w rodzinnym gronie zjeść posiłek bez konieczności trzymania maluszka na kolanach lub rękach. Dziecko naśladuje rodziców, o ile nie przeszkadza mu w tym niewygodne krzesło. Sprawdź jak wybrać krzesełko polecane przez fizjoterapeutów.

Ranking TOP 10: Wózek dla dziecka

Wózek to podstawa dziecięcej wyprawki, bez niego trudno sobie wyobrazić spacery lub jakiekolwiek wyjście z domu z dzieckiem. Większość rodziców rozwija samodzielnie funkcjonalności wózka dziecięcego, robiąc z nim zakupy. Kobiety dość często przepakowują swoje rzeczy podręczne z torebki do torby dziecięcej, którą cały czas trzeba mieć jak dziecko w zasięgu wzroku. Wybranie funkcjonalnego wózka dziecięcego, który może posłużyć jako wózek wielopokoleniowy to nie łatwy wybór. Z tego względu stworzyliśmy praktyczny poradnik na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze, a najlepsze modele wózków dziecięcych umieściliśmy w rankingu.

Ranking TOP 10: Karuzele do łóżeczka

Zabawki odgrywają w życiu dziecka bardzo ważną rozwojową rolę. Jednym z zasadniczych elementów wyprawki jest karuzela nad łóżeczko. Kręcąca się zabawka nie tylko przykuwa uwagę, ale także w pierwszych dniach dziecka uspokaja maluszka, dając mu poczucie, jakby ktoś nad nim czuwał. Wraz z rozwojem niemowlaka, można zaobserwować, że zaczyna łapać kolorowe lub interaktywne zawieszki, co kształtuje motorykę dłoni i dostarcza dziecku zabawy. Od wyboru karuzeli zależy czy dziecko będzie się nią interesować. Sprawdź jak wybrać przykuwający uwagę model i na co zwrócić uwagę.

Ranking TOP 10: Najlepszy wózek spacerowy — spacerówka

Wózek z gondolą, kiedy dziecko rośnie, rodzice często wymieniają na spacerówkę. Dobry wózek spacerowy powinien spełniać oczekiwania rodzica i być wygodnym dla dziecka. Jak wybrać spacerówkę, która będzie trwała i dostosowana do potrzeb, czym się kierować przy wyborze i na co zwracać uwagę? Sprawdź poradnik stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia rodziców.

Ranking TOP 10: Butelka dla dziecka oraz do karmienia noworodka

Niektóre dzieci z różnych powodów nie mogą pić mleka matki lub problemy zdrowotne nie pozwalają na bezpośrednie karmienie maluszka piersią. Wówczas trzeba poszukać najlepszego odpowiednika, który dostarczy do małego brzuszka cennych minerałów i pożywienia bez gastrycznych problemów. Jak więc wybrać dobrą butelkę do mleka matki lub modyfikowanego? Przedstawiamy praktyczny poradnik, wraz z rankingiem najlepszych modeli, które wskazali doświadczeni rodzice.

Ranking TOP 10: Najlepszy przewijak dla dzieci

Przewijak dla dziecka czy jeszcze niemowlaka to ukojenie dla pleców rodzica, który przy koniecznym zabiegu higieny i pielęgnacji skazany zostaje na niekomfortową pochyloną pozycję. Umiejscowienie dziecka na poziomie powyżej pasa skutecznie wpływa na komfort przebierania pieluszki, rodzi jednak pewne niebezpieczeństwo, że dziecko może z komody lub pralki zsunąć się na ziemię. Warto wówczas rozważyć zakup przewijaka, który zapewni wygodę i bezpieczeństwo maluszkowi.

Ranking TOP 10: Kubek do picia dla dzieci

Picie jest jednym z podstawowych elementów życia każdego maluszka. Wyczucie czasu, kiedy maluszkowi chce się pić, nie jest łatwe, ponieważ trudno o słowną odpowiedź. Kubeczki niekapki to doskonałe rozwiązanie, które pozwala dziecku na samodzielne decydowanie, kiedy chce się pić. To duże ułatwienie dla rodziców i pozostaje jedynie dbać o odpowiedni poziom napoju wewnątrz kubeczka, w domy czy w podróży.

Ranking TOP 10: Najlepsze łóżeczko dziecięce

Łóżeczka dla dzieci to mebel, bez którego sypialnia przy małym dzieciątku praktycznie nie istnieje. Łóżeczka odgrywają wielofunkcyjną rolę, nie tylko chronią pociechę podczas spania przed upadkiem, ale także dość często są miejscem zabaw i zmieniania pieluszki na przewijaku. Warto zatem jeszcze przed kupnem zapoznać się z obecnymi trendami i funkcjonalnością łóżeczka, szczególnie kiedy trzeba dobrze gospodarować przestrzeń w pokoju lub sypialni. Sprawdź nasz poradnik i wybierz dla spokojnego snu dziecka dobre łóżeczko.

Ranking TOP 10: Najlepsze nosidełko dla dzieci

Transport dziecka w domu, na spacerze, czy w podróży powinien być komfortowy dla dziecka, jak i dla samego rodzica, któremu przyjdzie nieść dziecko. Nieprawidłowe przenoszenie dziecka może szkodzić nie tylko plecom opiekuna, ale także może mieć wpływ na nieprawidłowy rozwój kręgosłupa maluszka. Jakie nosidło wybrać w zależności od rodzaju i czasu wyprawy, które będzie najlepsze i jak rozpoznać idealne nosidło? Sprawdź!

Ranking TOP 10: Najlepsze łóżeczko turystyczne

Wielozadaniowe łóżeczko turystyczne pozwala na dobrą organizację miejsca do spania, do zabawy oraz do przebierania pieluszek. Bezpieczny kojec ma zazwyczaj na bokach siatkę, wiec nie ma możliwości, aby dziecko uderzyło się o szczebelki. Mobilne i kompaktowe łóżko pozwala dziecku zasnąć nawet w nieznanym środowisku, przyzwyczajone do łóżeczka może jeździć spokojnie z rodzicami na dalekie podróże, lub pod okiem rodziców bawić się na świeżym powietrzu. Sprawdź jak wybrać dobre i praktyczne łóżeczko turystyczne w dobrej cenie.

Ranking TOP 10: Plac zabaw dla dzieci

Zabawa to ważny element w życiu każdego dziecka. Rozwój fizyczny pozwala zachować równowagę między teorią a praktyką. Ruch na świeżym powietrzu bardzo dobrze zapewnia przydomowy plac zabaw, może występować w różnych formach i odmiennych konfiguracjach z pewnością każdy przyniesie maluszkom wiele radości i godzin aktywności fizycznej. Plac zabaw można wykonać samodzielnie albo skorzystać z gotowych modułów z atestem dostępnych w rankingu.

Ranking TOP 10: Najlepszy smoczek dla dziecka

Dzieci najlepiej wiedzą jaki smoczek pasuje im najbardziej. Żeby nie kupować dziesiątek smoczków i uniknąć testowania ich na maluchu, zalecamy zapoznać się z poradnikiem, który skutecznie ograniczy zakres poszukiwań. Ponadto utworzyliśmy na podstawie wyselekcjonowanych opinii doświadczonych rodziców, rankingi najlepszych smoczków w zależności od przedziału wiekowego dziecka. Dzięki temu czas poszukiwań najlepszego smoczka skróci się do kilku minut.